Türkiye'nin lider bakalit üreticisi ERDOĞAN BAKALİT, Türkiye'nin öncü güçlerinden ilk sanayi girişimi olarak yıllar önce faaliyetlerine başladı. Birliğin gücünü ve güvenilirliğini arkasına alarak, yıllardır güvenilir bir dünya markası haline gelen Erdoğan Bakalit, az sayıda çalışanı ve bir kaç ürün ile başladığı yolculuğuna; bugün zengin ürün çeşidiyle devam ediyor.

 

Erdoğan Bakalit; sürekli çoğalan şube sayısı ile hayatın her alanında güvenle kullanılan, kaliteli, sağlam ve yenilikçi ürünler sizlere sunuyor. Üretim yelpazesi içinde; tencere kulpu ve tepesi, tava kulpu, çaydanlık kulpu ve tepesi, cezve kulpu gibi pek çok çeşitte ürün yer alıyor. Züccaciye sektöründe faaliyete başlayan firmamız, Erdoğan Bakalit markasıyla Türkiye'nin bir çok yerinde hizmet vermektedir. Elektrikli süpürge motor, toz torba ve teknik yedek parçaları ile sektörde sürekli gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayıp, bilgimizi, tecrübemizi ve teknolojimizi dünya piyasalarından aldığımız bilgiler doğrultusunda daima yenilikçi ve çevreci bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana alarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

Kurumsal bir yapı içerisinde teknolojiye yatırım yaparak pazarlama ağımızı Dünya genelinde genişletmek, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Bizler tüm ekibimiz olarak farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamaya devam edeceğiz..


Bu haber 3193 defa okundu.